Kdo je prima-vino

 

Mám ráda víno. S vínem trávím spoustu času, pomáhá mi večer po náročném dni osvěžit mysl a nabrat ztracenou sílu, zpříjemňuje volné chvíle všední i sváteční a umocňuje gurmánské zážitky. Stalo se vlastně členem mé rodiny.

 

A kdo jsem… Iveta Steinerová, vínem se zabývám už od roku 2002. Svou lásku k vínu jsem proměnila v profesi. V Itálii jsem vystudovala obor enologie a sommelierství a k tomu jsem ještě v roce 2013 získala i mezinárodní certifikát degustátora od prestižní Organizzazione Nazionale Assaggiatori di Vino. Jsem jedním z pěti zakládajících členů a místopředsedou Asociace degustátorů ČR. Věnuji se poradenství v oblasti vína, školím personál restaurací a vinoték a organizuji degustace. Hodnotím vína na tuzemských i mezinárodních soutěžích.

V Itálii to pro mě začalo, ale rozhodně neskončilo. Pracovně i v soukromí si vychutnávám skvělá vína z celého světa a neustále rozšiřuji své vědomosti o další a další oblasti. O své znalosti se ráda dělím, proto píši články pro odborné časopisy.

 

Na těchto stránkách Vám přináším nabídku vín na dny všední i nevšední, vždy ve skvělém poměru kvality a ceny. Věřím, že ji oceníte a tato vína se stanou Vaším každodenním společníkem.

 

Na zdraví !